ayannasmith12
ayannasmith12
04-04-2020
Mathematics
contestada
261 candy bars cost $87.
Respuesta :
eukalim
eukalim
04-04-2020
A candy bar costs 0.33 cents rounded off to 2 decimal places. 261 was put in front of 87 to trick you.
Answer Link
laney3439
laney3439
04-04-2020
each candy bar costs about $0.33 because you divide the amount paid for the candy bars by number of candy bars
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 52+ )
Otras preguntas
Read the sentence. The novel Laughing Boy, which won the Pulitzer Prize in 1929, is a story about Navajos torn between two worlds. Which is the correct sentence
Anne collected 5 3/8 pounds of batteries for the recycling drive. Ben collected 8 times as many batteries as Lucy did. How many pounds of batteries did Ben coll
he metal used to recover copper from a solution of copper sulphate is ? ...
Are extraterrestrial beings real?
Radical Republicans in Congress opposed President Lincoln’s plan for Reconstruction because they thought it was too moderate. conservative. extreme. unpopular
What is the value of (3x)0
View this photos!!! please help mee!! :((
Which of these are the hardest? (a) au (b) ag (c) Diamonds
what kind of figurtive launguge is this 2. Nothing in the world can tear me away from this book
otzi was 4'5" tall with blonde hair and blue eyes.true or false