marquashiakkey
marquashiakkey marquashiakkey
  • 02-05-2020
  • Mathematics
contestada

Need help with this

Need help with this class=

Respuesta :

leathbro
leathbro leathbro
  • 02-05-2020

Answer:

the answer is #4

Step-by-step explanation:

first you multiply the 3&4 witch is 12 then u keep the y and u add the 2&5 then u see that it is #4

Answer Link

Otras preguntas

People with _____ may seek personal gratification even when it means violating ethical standards and breaking laws.
Hi ☺️ Points Giveaway ❤️From me ..... ​But not much thank you ❤️
the passive voice of Has he taken the book from the table?
The castle was tall and majestic. is this passe compose or imperfait
b) The cost of 1 kg of sweets is Rs 750. Find the cost of 1 kg sweet. 2​
"SIMPLE PRESENT AND CONTINUOUS PRESENT"I (hang out) with my friends every weekend, but this weekend I (visit) my cousins in London.​
Read the statements below, then answer the question that follows. 1. Taking a Spanish class to learn the structure of the Spanish language. 2. Repeating what a
which statement is correct?
is 65.4279 irrational or rational? Explain​
A bank gives you a loan of 1,500,000 Baht to buy a house. The interest rate of the loan is 0.01% per day (Using 1 year = 365 days) How much interest you pay aft