elizabeththomas10 elizabeththomas10
  • 03-06-2020
  • Mathematics
contestada

What’s the correct answer for this?

Whats the correct answer for this class=

Respuesta :

ujalakhan18
ujalakhan18 ujalakhan18
  • 03-06-2020

Answer:

D = 23.4 units

Step-by-step explanation:

In the attached file

Ver imagen ujalakhan18
Answer Link

Otras preguntas

How do the central nervous system and the peripheral nervous system work together to control the body?a. the direction that information flows to and from the br
La suma de dos número es 9 y la diferencia es 9
492.96 divided by 7.8
At the Quidditch World Cup, Winky claimed she was in the Top Box to do what
You can buy laundry product in a 30 ounce bottle for $15.30 or in a 25 ounce bottle for $12.25. Given these prices, which is the better deal. Show work with uni
You can buy laundry product in a 30 ounce bottle for $15.30 or in a 25 ounce bottle for $12.25. Given these prices, which is the better deal. Show work with uni
Write fifteen dollars more than the original cost as an algebraic expression. Let c represent the original cost. Do not include dollar sign in your expression.
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
add or subtract to simplify each expression. write the final answer in standard form. (5x - 1) (2x - 3)
ljjjjjjjjjjjjjjjjjfffffffffffffffffffffffffffffffflllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll