rorostar10p8wi2c
rorostar10p8wi2c rorostar10p8wi2c
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

Please help me with this math question.

Please help me with this math question class=

Respuesta :

stunna21
stunna21 stunna21
  • 02-12-2020
brand b is cheaper
34 cents for brand a
32 cents for brand b

hope this helps im not too sure if im correct
Answer Link

Otras preguntas

Plz and thank you have a good rest of your day
khan academy sucks. can someone answer this? :)
HELP HELP HELP HELP I NEED THIS
Please help !!!!!!!!!!!
When we first posed the question about what you would recommend, what ideas came to you immediately? What “overlooked and underappreciated” thing, whether a foo
Pool is to swim, as bed is to sleep. What figurative language is this
right now, I want to....ORright know I want to...​
e the problem ose swims for 20 minutes. He rides his bike for 15 minutes longer than he swims. Then he walks his dog for 30 minutes. How long does it take Jose
art teacher has 450 sheets of construction paper on first day of school. students used 18 sheets during each school day. how many school days did the constructi
Pick a number from 1 to 10. Use that number to verify your three expressions (the original, the one from 3a, and the one from 3b) are equivalent by substituting