xxsunflxwerxx2626
xxsunflxwerxx2626 xxsunflxwerxx2626
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

help-
I need it-
urgently-

help I need it urgently class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

$80 and $960

Step-by-step explanation:

Divide 240 by 3 which would be 80

Then multiply 12 times 80 (or 240 times 4) which would be 960

So $80 and $960

Answer Link
rhianaj25 rhianaj25
  • 07-12-2020
$80 andddd $960. :))))))))))
Answer Link

Otras preguntas

............................
Mobile commerce (m-commerce) is based on the ____ protocol
Which geometric figure is shown? A vertical line with an arrow at each end. A. line segment B. point C. line D. ray 1 / 5 0 of 5 Answered
Why have presidents since 1973 disagree with the requirements of the war powers act passed by congress?
Which sentence uses a pun? I have time to discuss this like I have time for a root canal. The students really found the article about airline travel upliftin
What are the benefits of soy ?
What was a result of the Hundred Years’ War
Which process will decrease the level of CO2 in the atmosphere? Growing trees, cutting trees, burning trees or increasing human population?
Help please (30 Points)
Sean, a freelance editor, charges the rates shown in the table below to edit manuscripts. The cost per page increases as the quality of editing improves. Sean a