jandelsanz557
jandelsanz557 jandelsanz557
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

What’s the answer pls

Whats the answer pls class=

Respuesta :

thibi2807 thibi2807
  • 01-02-2021

Answer:

$38.40

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

If jimmy cereal can serve 10 severings per box and his milk can serve 8 per gallon what day will they both run out on the same day?
simplify the expression
what is the inverse of the following statement
Lines L and M are parallel. Please help @2021CRABTREE
select the property of equality used to arrive at the conclusion
Which of the following is a farming method that helps reduce the effects of wind erosion? A. Planting wind barriers B. Irrigation C. Terracing
A group of words that do not have a subject and a verb is called a _____. phrase clause preposition verb
Which one of the following mixtures is classified as a suspension
2×-y when ×= when 5 and y=12
Explain how the lifestyle of urban and rural Americans differed during the 1920s.