perladominguezm08 perladominguezm08
  • 01-02-2021
  • Mathematics
contestada

You pay $11.20 to buy drink boxes for the football team. Each drink box cost $0.40. How many drink boxes did
you buy?

Respuesta :

ryanbotell020 ryanbotell020
  • 01-02-2021
I think it’s uhhhh I think it’s uhhhhh carrot
Answer Link

Otras preguntas

Where did human migration begin
Help please I have a test next hour over this question, but have no clue how to solve for it.
I need help ASAPFirst 6 multiples of 2: 2, 4, 6, 8, 10, 12First 6 multiples of 4: 4, 8, 12, 16, 20, 24What is the least common multiple (LCM) of 2 and 4?A. 8B.
A stapler is used to staple 100 papers; it jams 5 times during the trial. A different brand of stapler performs the same test; it jams 22 times. 1 OR 2 type of
What’s the perimeter of the tabletop in feet?
Which number in the group below is the largest? -12, -11, -9, -5, -15
(7^5)^6 what is the answer
10. a? = 3,600algebra solve each equation​
To get a B in math Katie must average 80 on 5 tests. Scores on her first 4 tests were 88, 71, 64 and 90. What is the lowest score she can get on her fifth test
What kinds of transactions can be entered in a general journal?