creepergurl2009 creepergurl2009
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

Sammy buys a pound of cheese for $3.69, a pound of ham for $7.99, and a pound of shrimp for $12.99. How much money does Sammy spend altogether

Respuesta :

fajebic324 fajebic324
  • 08-02-2021

Answer:

24.67

Step-by-step explanation:.

Answer Link
queenofnice
queenofnice queenofnice
  • 17-05-2021

Answer:

degyddheiodo6w

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

do ice and snow have the same chemical bonds ​
HELP ME ANSWER THESE PLZ​
Use the quadratic formula to determine the exact solutions to the equation. 2x^2−5x+1=0 X= OR X=
What does respiration produce?
what is the best way to describe this clause
A solid with volume 8 cubic units is dilated by a scale factor of k to obtain a solid with volume v cubic units. Find the value of k to an image with each given
Which of the following is an autotroph? A) human B) mushroom C) pine tree D) fish
Can y’all please help me with this
Consider a mixture of two gases, A and B, confined in a closed vessel. A quantity of a third gas, C, is added to the same vessel at the same temperature. How do
An internet cafe charges a base rate to connect to WiFi. A user must also pay an additional hourly rate for the service. The total charge to the user is represe