BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

The range of phenotypic differences possible as a result of different environments reacting with a specific genotype is called the
True or false: scientifically 'perfect' research designs can be limited only by money and time constraints.
7 internal components in a computer
A washer and a dryer cost $770 combined. The washer costs $70 more than the dryer . What is the cost of the dryer?
Did Romeo cheat on Juliet?
The English bill of rights put Limits on The Power of
A mother brings her 8-year-old daughter into the doctor's office because over the past year her tonsils have increased in size to the point that the mother is c
Which of these is a major concern of nuclear power plants? air pollution disposal of wastes ozone layer degradation releasing extremely cold water into the envi
If i have a forest composed of 25 species of trees, each with a known abundances, how many events are there in the sample space describing the event of randomly
Raven cannot sit still and cannot focus his attention for long periods of time. he talks a lot, and butts into conversations. this phase of raven has continued