madihafr22
madihafr22 madihafr22
  • 04-07-2021
  • Mathematics
contestada

the question is on the image
​

the question is on the image class=

Respuesta :

yungliberty
yungliberty yungliberty
  • 04-07-2021

Answer:

€3,551.05

Step-by-step explanation:

31*29=899

899*3.65=€3,551.05

the school will get an estimate of €3,551.05

Answer Link

Otras preguntas

This poem deals with the same story mentioned in the lecture. Discuss what is lost and/or gained by presenting it in this genre instead of as prose."Persephone"
which statement best compares attitudes of the north and south during the civil war
Whats the gcf of 8and 24
compare revivalism and transceendentalism. Describe each movement and explain how the two movement were similat and different
which is the better buy $12 for 4 rentals or $11 for 3 rentals
In a council manager -style city government, which of the above flow charts BEST represents the progression of a fire code policy change starting with a private
Which features of the ocean floor are found in open ocean?
What is the molar mass of Ag2SSulfer and Sliver.Please show how you got the answer I wanna figure this out ;w;
Which of the following best describes the relationship between cells in living things in general? A. The larger the living thing, the larger Are its cells B. A
how many 1 third cup servings are in 4 cups of walnuts