kbates39
kbates39 kbates39
  • 02-09-2021
  • Mathematics
contestada

Please Answer!! Im begging!

Please Answer Im begging class=

Respuesta :

evalyng2020 evalyng2020
  • 02-09-2021
Its $23 per hour hopefully this helps
Answer Link
xXEmmyBearXx
xXEmmyBearXx xXEmmyBearXx
  • 02-09-2021

Answer:

$23 per hour

Step-by-step explanation:

simple divide 920 by 40 (you can use a calucaltor)

Answer Link

Otras preguntas

how long is 63 months in years?
Lauren bought 20 ounces of sliced ham. she used 3/4 of the ham to make sandwiches for her friends and 1/5 of the ham in an omelet. how many ounces of ham were l
Rmshot bought a 3.5oz chocolate bar.within 15minutes he had eaten 0.6 of the bar. How many ounces did he eat?
how much sperm does it take to make a baby?
In minks, the gene for brown fur (B) is dominant to the gene for silver fur (b). Which set of genotypes represents a cross that could produce offspring with sil
what creates more friction aluminum foil, wax paper or plastic wrap
how far away is all 9 planets from the sun
which accurately describes a tangent
which accurately describes a tangent
The areas of two circles are 36(pi) and 64(pi). What is hte ratio of the diameters? of the circumferences?