ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

What is the base of a triangle whose height is 10 and whose area is 160
Which of the following measures will help avoid undue eyestrain? reading with adequate light watching television from as far away as possible taking breaks when
4 L 342 mL + 2L 214 mL =
How many factors are in the expression 2w(w+9)
which expression has a value that is less than the Base of that expresion
how document c help you answer how did the nile shape ancient Egypt
What is 7 hundred x 10 in unit form?
Tom gathered some mushrooms. Of those he dried 2/5 , then pickled 5/9 of the remaining mushrooms, and then fried the 28 mushrooms that were left. How many m
a=h(b+c) solve for c
what is it called when the species change over time