Seudónimo Seudónimo
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

6 ice cream cones cost $10. How much does 9 cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-03-2017
$15.00 hope this helps!
Answer Link
WG10104 WG10104
  • 01-03-2017

15 dollars is the answer



Answer Link

Otras preguntas

solve the literal equation l ax + b l = c
help plsss chose carefulLý. if you are in k12 or you took the test in begging you hepl.​
a large bag contains 11/12 pound of nails how many 1/3 pound bags can be filled with this amount of nails​
I NEED ANSWER TO THIS!! POINTS
The questions are in the picture
How many DNA fragments are produced for each individual following digestion with HaeIII? Person 1: G G C C T C G G C C T A G A A C G G C C T A G C C G C C G G A
Combining like terms 6c - 8 - 2c = - 6
The diagram represents the movement of a train from left to right, with velocity v. Which statement is true?
In which European country was there a civil war between 1946 and 1949?
How does the reader know that the guardian lions in where the mountain meets the moon will be important in the story?