chlo8928 chlo8928
  • 03-08-2017
  • Business
contestada

If job p includes 20 units, what is its unit product cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-08-2017
I think the answer will be $12,500 I believe
Answer Link

Otras preguntas

Write a loop to print all elements in hourly_temperature. Separate elements with a -> surrounded by spaces. Sample output for the given program: (must be in
How is self esteem, self confidence, and self compassion different?
What does Hermes do in the Underworld?
Prokaryotes have a nucleus and membrane- bound organelles. False True
Beth is putting up a fence in her yard so her dog can play outside. She purchased 80 feet of fencing. If the fenced area is a rectangle with a width of 30 feet,
what did Antifederalist Elbridge Gerry call Federalists?
Which factors directly contributed to an increase in the enslaved population in Georgia in the late 1700's and 1800's?
If all cells in your body have the same DNA, how are they able to look so different and carry out different functions?
Which graph shows 3x - y = 1?
An electric energy distributor supplies each household 220volts of voltage and 60 A of current. Applying your knowledge on Ohm's Law, in what way your appliance