christophersl
christophersl christophersl
  • 01-11-2017
  • Mathematics
contestada

please can I have help with these?

please can I have help with these class=
please can I have help with these class=
please can I have help with these class=
please can I have help with these class=

Respuesta :

aulaysia
aulaysia aulaysia
  • 01-11-2017
It’s going to be y=-4x2-5x+6
Answer Link

Otras preguntas

what is the answer for 82= $14.00​
Where can you find information about the cost of goods sold as well as total sales? A. general ledger B. worksheet C. balance sheet D. adjusted trial balance
Why was there such a dramatic increase in catholic immigrants between 1820 and 1865?
0.7 as a fraction or mixed number
The lecture emphasized the importance of understand our worldview as a counselor in choosing the model of counseling we use. what can we say from the lecture?
I really need help with number 7 no one was able to help me yet and I need the help thanks
chef John bought 3 dozen eggs for $16.20 what is the unit price a $10.80 per 2 dozen eggs b $5.40 per 12 eggs c $0.45 per eggs d $0.22 per eggs e none of these
Algebra 2 how do you find the frequency?
did tom and daisy know that Wilson would kill Gatsby what evidence or proof shows it
Elena reflects the word 'MOM' over the x-axis and finds that it makes a new word. What is the new word?