Seudónimo Seudónimo
  • 04-05-2021
  • Mathematics
contestada

HELPPPPPPPPPP SOONNN

HELPPPPPPPPPP SOONNN class=
HELPPPPPPPPPP SOONNN class=

Respuesta :

24olewis
24olewis 24olewis
  • 04-05-2021

Answer:

Hope this helped :)

Step-by-step explanation:

For the first question, the answer is B.

For the second question, the answer is D.

The first question was tricky for me, so sorry if I got it wrong.

Answer Link

Otras preguntas

Olive Oil costs $8.70 per liter. A restaurant owner buys 5.6 liter of olive oil. How much does the owner pay?
The length of an earth year is based on earths?
This chart shows spending during World War I. A list titled Total War Spending, 1920 dollars with the following entries: United Kingdom, 39.9 billion dollars;
What positive influence did cope and mar sh rivalry have on the field of paleontology
Find the length of side BC. Give your answer to 1 decimal place.
Describe the ways in which your neighborhood or school's neighborhood has been designed for human powered transportation. Write about the features it has or doe
A pile of newspaper was 17 3/4 inches high. Each consecutive week for the next 5 weeks the height of pile increase by 8 7/12 inches. What is the height in inche
Youssef can either way from his home to his workplace or ride his bicycle. he walks at a pace of 1 block per min, but he can travel 1 block in 20 sec on his bic
PLZ ANSWER THIS SCREENSHOT
please help thanks ❗​